حضور مجدد ساما سیستم در نمایشگاه صنعت

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 95 شانزدهمین دوره، در تاریخ 14 الی 17 مهر 95 با حضور ساما سیستم برگزار می شود

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 95 شانزدهمین دوره، در تاریخ 14 الی 17 مهر 95 با حضور ساما سیستم برگزار می شود

تاریخ انتشار مطلب: پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵
تاریخ آخرین تغییر: یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

گروه نرم افزار ساما سیستم امسال نیز قصد حضور و رونمایی از ماژول ها و قسمت های جدید نرم افزار حسابداری صنعتی خود در سیزدهمین نمایشگاه صنعت را دارد.


یکی از این قسمت ها محاسبه قیمت تمام شده کالای ساخته و نیمه ساخته شده ی تولید شده ،به تفکیک روز می باشد در این ماژول شما می توانید با ایجاد یک بازه به مشاهده قیمت تمام شده کالاهای خود در هر روز بپردازید.


یکی دیگر از قابلیت های جدید در قسمت نرم افزار حقوق دستمزد ساما  سیستم می باشد.


با استفاده از ماژول نرم افزار حقوق دستمزد شما می توانید ضمن گزارش گیری های متفاوت تاثیر مستقیم و غیر مستقیم  دستمزد و پرسنل خود را در قیمت تمام شده بدون زدن ثبت های اضافی مشاهده کنید .


انواع ثبت های نرم افزار تولید با قابلیت استفاده در دیگر قسمت های نرم افزار ،انواع  ثبت های هزینه و امکانات مختلف دیگر اضافه شده مواردیست که ساما سیستم  قصد رونمایی از آن را در نمایشگاه صنعت دارد.


علاقه مندان می توانند با حضور در غرفه ی ساما سیستم علاوه بر  آشنایی  با قسمت های مختلف برنامه حسابداری از شرایط ویژه فروش نمایشگاه نیز بهره مند شوند.


زمان برگزاری این دوره  نمایشگاه 14 الی 17 مهر ماه 1395 می باشد.


منتظر شما هستیمکوتاه درباره ساما سیستم

هسته اصلی و صاحبان گروه کاری نرم افزار حسابداری و مالی اداری ساما سیستم عمدتا افرادی هستند که دارای سابقه طولانی و درخشان در امور مالی اداری , دارای اعتبار بسیار زیاد در این بخش میباشند همچنین تیم برنامه نویسی شرکت دارای سابقه طولانی در امر برنامه نویسی خصوصا برنامه های مالی و اداری میباشند.بدیهی است هر دو تیم ذکر شده فوق با هدف مشترک تهیه و تولید برنامه ای جامع مالی و اداری که کلیه نیازهای تمامی سازمانهای تولیدی و بازرگانی و خدماتی و تولیدی را مرتفع سازد گرد هم آمده و شرکت امین ایده ایرانیان را تاسیس نموده اند.نرم افزار جامع ساما سیستم برگرفته از تجربه افراد و تیم با تجربه ای است که حدود 15 سال در... بــیــشــتر بــدانــیــد ...