شرایط ویژه جذب نمایندگی

شرایط ویژه جذب نمایندگی

شرایط ویژه جذب نمایندگی

تاریخ انتشار مطلب: چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ آخرین تغییر: یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
شرکت امین ایده ایرانیان با توجه به استقباال روز افزون کسب و کار ها در سراسر ایران اقدام به جذب نمایندگی معتبر با شرابط ویژه و آموزش و تجهیز مینماید.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

گروه نرم افزاری ساما سیستم به منظور جلب اعتماد مشتریان و گسترش فعالیت های خود،شرایط فروش جدیدی را آغاز نموده .

پس از پایان یافتن نمایشگاه صنعت و استقبال بازدیدکنندگان ،این تمهیدات جدید در نظر گرفته شد.

این شرایط عبارت انداز:

* دراختیار گذاشتن رایگان نرم افزار حسابداری ساما سیستم برای کاربرانی که می خواهند به صورت آزمایشی با برنامه حسابداری آشنا شوند.

* استقرار کامل نرم افزار حسابداری به صورت رایگان

* پشتیبانی کامل حسابداری توسط کارشناسان حسابداری شرکت به صورت رایگان


کوتاه درباره ساما سیستم

هسته اصلی و صاحبان گروه کاری نرم افزار حسابداری و مالی اداری ساما سیستم عمدتا افرادی هستند که دارای سابقه طولانی و درخشان در امور مالی اداری , دارای اعتبار بسیار زیاد در این بخش میباشند همچنین تیم برنامه نویسی شرکت دارای سابقه طولانی در امر برنامه نویسی خصوصا برنامه های مالی و اداری میباشند.بدیهی است هر دو تیم ذکر شده فوق با هدف مشترک تهیه و تولید برنامه ای جامع مالی و اداری که کلیه نیازهای تمامی سازمانهای تولیدی و بازرگانی و خدماتی و تولیدی را مرتفع سازد گرد هم آمده و شرکت امین ایده ایرانیان را تاسیس نموده اند.نرم افزار جامع ساما سیستم برگرفته از تجربه افراد و تیم با تجربه ای است که حدود 15 سال در... بــیــشــتر بــدانــیــد ...