مزایای نرم افزار حسابداری ساما سیستم

مزایای استفاده از حسابداری نوین با کمک نرم افزار حسابداری ساما سیستم

مزایای استفاده از حسابداری نوین با کمک نرم افزار حسابداری ساما سیستم

تاریخ انتشار مطلب: جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵
تاریخ آخرین تغییر: یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

نرم افزار حسابداری ساما با توجه به استانداردهای حسابداری و نیاز های واقعی شرکت ها تعریف شده که هسته اصلی قسمت های دیگر نرم افزار حسابداری جامع ساما می باشد . رعایت اصول و استاندارد های باعث شده تا کاربران در هر صنف و صنعتی به راحتی بتوانند که نرم افزار حسابداری تهیه نمایند و خروجی های مورد نظر خود را تهیه نمایند .


شرکتهایی که قصد هزینه کمی برای خرید نرم افزار دارند می توانند فقط با خرید نرم افزار حسابداری به ثبت و طبقه بندی اطلاعات خود بپردازند.


در نرم افزار حسابداری ساما شما می توانید به ثبت رویداد های مالی روزانه خود به صورت دستی یا اتومات بپردازید.ثبت مرکب و ثبت تجمیعی شناسایی با نرخ مشخص نیز در این قسمت برای شما لحاظ شده .


شما در نرم افزار حسابداری علاوه بر طبقه بندی و متمایز سازی اطلاعات می توانید خروجی مورد نیاز برای تحریر دفاتر قانونی را داشته باشید . در نرم افزار حسابداری می توانید به ازای هر روز یک یا چند روکش سند تعریف نمایید و سپس به مرتب سازی آن بپردازید . تعریف شرح های ثابت سند و تعویض کد هر یک از فیلد های پر شده در اسناد به صورت سفارشی از دیگر قابلیت های نرم افزار حسابداری میباشد .


قطعی کردن اسناد بعد از مطئمن شدن از درستی آن و قفل کردن آن برای جلوگیری از اصلاح و حذف آن یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار حسابداری می باشد .


قابلیت عطف گذاری یکی از پرکاربردترین قابلیت های نرم افزار حسابداری میباشد . همچنین شما میتوانید در نرم افزار حسابداری به تعیین سطح اعتبار و نوع مشتریان و اشخاص تعریف شده در سیستم بپردازید و از این سطح اعتبار در سایر قسمت های نرم افزار جامع ساما سیستم استفاده نمایید.
کوتاه درباره ساما سیستم

هسته اصلی و صاحبان گروه کاری نرم افزار حسابداری و مالی اداری ساما سیستم عمدتا افرادی هستند که دارای سابقه طولانی و درخشان در امور مالی اداری , دارای اعتبار بسیار زیاد در این بخش میباشند همچنین تیم برنامه نویسی شرکت دارای سابقه طولانی در امر برنامه نویسی خصوصا برنامه های مالی و اداری میباشند.بدیهی است هر دو تیم ذکر شده فوق با هدف مشترک تهیه و تولید برنامه ای جامع مالی و اداری که کلیه نیازهای تمامی سازمانهای تولیدی و بازرگانی و خدماتی و تولیدی را مرتفع سازد گرد هم آمده و شرکت امین ایده ایرانیان را تاسیس نموده اند.نرم افزار جامع ساما سیستم برگرفته از تجربه افراد و تیم با تجربه ای است که حدود 15 سال در... بــیــشــتر بــدانــیــد ...