تسهیل در وارد کردن اضافات و کسورات در فاکتور فروش

تسهیل در وارد کردن اضافات و کسورات در فاکتور فروش

کسورات و اضافات را از طریق نرم افزار جامع ساما سیستم به صورت خودکار وارد کنید

تاریخ انتشار مطلب: سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

در گذشته مواقعی که فاکتور فروش صادر میشد اضافات و کسورات را به صورت دستی(و به صورت مبلغی و درصدی) وارد  می کردند و برای ثبت خودکار از روی الگوی خاص راهی وجود نداشت.

در حال حاضر تیم پشتیبانی و برنامه نویسی نرم افزار ساما سیستم این امکان را در این برنامه فراهم آورده, که کاربران از این پس میتوانن با تعریف الگوی خاص برای یک یا چند شخص تعریف شده و برنامه و یا یک گروهی از اشخاص تعریف شده در برنامه بدون نیاز به انجام ورود اطلاعات تکراری کسورات و اضافات هر فاکتور را پس از صدور آن محاسبه شده در اختیار داشته باشند.

با استفاده از نرم افزار جامع حسابداری ساما سیستم و با استفاده از نرم افزار فروش میتوانید از این امکان بهره مند شوید.

 کوتاه درباره ساما سیستم

هسته اصلی و صاحبان گروه کاری نرم افزار حسابداری و مالی اداری ساما سیستم عمدتا افرادی هستند که دارای سابقه طولانی و درخشان در امور مالی اداری , دارای اعتبار بسیار زیاد در این بخش میباشند همچنین تیم برنامه نویسی شرکت دارای سابقه طولانی در امر برنامه نویسی خصوصا برنامه های مالی و اداری میباشند.بدیهی است هر دو تیم ذکر شده فوق با هدف مشترک تهیه و تولید برنامه ای جامع مالی و اداری که کلیه نیازهای تمامی سازمانهای تولیدی و بازرگانی و خدماتی و تولیدی را مرتفع سازد گرد هم آمده و شرکت امین ایده ایرانیان را تاسیس نموده اند.نرم افزار جامع ساما سیستم برگرفته از تجربه افراد و تیم با تجربه ای است که حدود 15 سال در... بــیــشــتر بــدانــیــد ...